Парацетамол сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл з дозуючою скляночкою, №1

Парацетамол сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл з дозуючою скляночкою, №1
Ціна в місті
від  26,20  до  78,20
Без рецепту
В наявності в 184 аптеках
  • Форма випуску сироп
  • Дозування 120 мг/5 мл
  • Кількість штук в упаковці 1 шт
  • Виробник ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
  • Сертифікат UA/11525/01/01 від 16.06.2021
  • Міжнародна назва Paracetamolum (Парацетамол)

Парацетамол інструкція із застосування

Склад і форма випуску

Парацетамол сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл з дозуючою скляночкою, №1 - за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"