Угода про використання сайту

1. Визначення

«Власник» — спеціалізоване медичне видавництво ТОВ "МОРІОН" (www.morion.ua).

«Сайт» — будь-який із спеціалізованих інтернет-проектів Власника або його дзеркал, а саме:

  • compendium.com.ua — медичний інформаційний сервер «Компендіум – довідник лікарських засобів»
  • www.apteka.ua — медичний інформаційний сервер газети «Тижневик АПТЕКА»
  • www.umj.com.ua — медичний інформаційний сервер газети «Тижневик АПТЕКА»
  • education.umj.com.ua — Академія - дистанційне навчання on-line
  • www.morion.ua — медичний спеціалізований сервер видавництва «МОРІОН»
  • pharmbase.com.ua — програмний комплекс «Аптека»

«Користувач» означає будь-яку особу, яка звертається, підключається або надає будь-якій сторонній особі сприяння в отриманні доступу до будь-якої інформації або інформаційному наповненню, які розміщені на Сайті Власника, а також пов'язані зі згаданими Сайтом посиланнями, що завантажені з Сайту, або отримані шляхом звернення до Сайту.

2. Загальні положення

Ця Угода про використання Сайту (далі — «Угода») укладається між Власником та будь-яким Користувачем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів Сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов та положень цієї Угоди. Власник і Користувач разом називаються «Сторонами».

3. Обмеження відповідальності

3.1. Користувач прямо погоджується, що використовує Сайт на свій власний ризик. Лікарські засоби, інформаційні матеріали щодо їх застосування, представлені на Сайті, служать лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування, та можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

3.2. Сайт є спеціалізованим Інтернет-виданням, призначеним для лікарів та інших професійних медичних працівників.

3.3. Користувачі Сайту з інших країн мають використовувати інформацію про лікарські засоби відповідно до правил, що діють на їх території.

3.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, завдані вашому здоров'ю, самостійним лікуванням, що проводяться за рекомендаціями, наданими на Сайті. Користувач повністю відповідає за будь-яке неправильне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на Сайті і таким чином жодна юридична чи фізична особа не може бути відповідальною за використання згаданих матеріалів. За жодних обставин відповідальність за наслідки, які прямо чи опосередковано спричинило використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту та бути підставою для їх судового переслідування.

3.5. Послуги Сайту надаються за принципом «як є» без гарантій будь-якого роду як прямих, і непрямих. Користувач у добровільному порядку відмовляється від судового переслідування власників сайту та відшкодування можливої шкоди, заподіяної здоров'ю Користувача.

3.6. Ні адміністрація Сайту, ні її партнери чи співробітники не гарантують безперебійну та безпомилкову роботу Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність та застосовність його матеріалів.

4. Зміна змісту Сайту

4.1. Вся інформація та матеріали, розміщені на даному Сайті, представлені без гарантії, що вони не можуть містити помилки. Власник Сайту має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на даному сайті, у будь-який час та без попереднього оголошення про такі зміни.

5. Правила використання матеріалів Сайту

5.1. Будь-яке використання матеріалів Сайту допускається тільки з дозволу її видавця та правовласника - Власника Сайту. Ця Угода визначає умови та порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, поширення, переробка та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

5.2. Будь-який Користувач має право вільно складати дайджест будь-якої кількості матеріалів Сайту, використовуючи лише лід публікацій (анонс напівжирний текст, що передує тексту статті) з наступним гіперпосиланням на повний текст матеріалу на Сайті Власника.

5.3. При публікації матеріалів Сайту кожен Користувач зобов'язаний дотримуватись наступних правил:

5.3.1. передрук можливий лише за дотримання п. 21–25 Закону України «Про авторське та суміжне право» та Закону України «Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право»;

а. при відтворенні в друкованому виданні Користувач зобов'язаний вказати ім'я автора статті, джерело та дату її опублікування;

b. при відтворенні в дайджесті преси Користувач зобов'язаний вказати джерело та дату її опублікування;

c. при відтворенні в інтернеті на сайтах Користувач зобов'язаний надати гіперпосилання на Сайт. Це гіперпосилання має розташовуватися на початку або наприкінці відтворюваної цитати або частини матеріалів;

d. передрук матеріалів Сайту, отриманих з вторинних джерел, можливий тільки з посиланням на першоджерело.