Ацетилцистеїн порошок для орального розчину 200 мг саше 3 г, №20

Ціна в місті
від
114,00
до
202,00
Без рецепту
В наявності в 15 аптеках
- Форма випуску порошок для орального розчину
- Дозування 200 мг
- Кількість штук в упаковці 20 шт
- Виробник ТОВ "Тернофарм"
- Сертифікат UA/18897/01/01 від 18.08.2021 до 18.08.2026
- Міжнародна назва Acetylcysteinum (Ацетилцистеїн)
Ацетилцистеїн інструкція із застосування
Склад і форма випуску
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину 200 мг саше 3 г, №20
- за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"