Парацетамол для дітей сироп флакон 100 мл, №1

Ціна в місті
від
53,34
до
83,70
Без рецепту
В наявності в 851 аптеці
- Форма випуску сироп
- Кількість штук в упаковці 1 шт
- Виробник ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ"
- Сертифікат UA/2514/01/01 від 12.08.2019
- Міжнародна назва Paracetamolum (Парацетамол)
Парацетамол для дітей інструкція із застосування
Склад і форма випуску
Допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, спирт етиловий 96%, сорбітол, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксібензоат, ароматизатор харчовий малиновий, понсо 4r, вода очищена
Парацетамол для дітей сироп флакон 100 мл, №1
- за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"