Парацетамол сироп 120 мг/5 мл флакон 90 мл тм Baum Pharm, №1

Парацетамол сироп 120 мг/5 мл флакон 90 мл тм Baum Pharm, №1
Ціна в місті
65,00
Без рецепту
Показати ще 2 варіанта
В наявності в 100 аптеках
  • Форма випуску сироп
  • Дозування 120 мг/5 мл
  • Кількість штук в упаковці 1 шт
  • Виробник КОРПОРАЦІЯ ЗДОРОВ'Я
  • Міжнародна назва Paracetamolum (Парацетамол)

Парацетамол інструкція із застосування

Склад і форма випуску

Парацетамол

Парацетамол сироп 120 мг/5 мл флакон 90 мл тм Baum Pharm, №1 - за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"