Парацетамол капсули 325 мг блістер, №10

Парацетамол капсули 325 мг блістер, №10
Ціна в місті
від  11,18  до  17,00
Без рецепту
Показати ще 2 варіанта
В наявності в 166 аптеках
  • Форма випуску капсули
  • Дозування 325 мг
  • Кількість штук в упаковці 10 шт
  • Виробник КОРПОРАЦІЯ ЗДОРОВ'Я
  • Сертифікат UA/11685/01/02 від 13.04.2021
  • Міжнародна назва Paracetamolum (Парацетамол)

Парацетамол інструкція із застосування

Склад і форма випуску

Парацетамол капсули 325 мг блістер, №10 - за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"