Парацетамол таблетки 200 мг блістер, №10

Ціна в місті
від
18,16
до
29,18
Без рецепту
В наявності в 105 аптеках
- Форма випуску таблетки
- Дозування 200 мг
- Кількість штук в упаковці 10 шт
- Виробник Галичфарм
- Сертифікат UA/8334/01/01 від 26.04.2018
- Міжнародна назва Paracetamolum (Парацетамол)
Парацетамол інструкція із застосування
Склад і форма випуску
Парацетамол таблетки 200 мг блістер, №10
- за підтримки довідника лікарських препаратів "Компендіум"